51. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Enteriőr
186

Schönberger Armand (1885-1974)

Enteriőr

Olaj, vászon, 68,5x81 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

64

Lány galambbal

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
174

Városrészlet

Kikiáltási ár: 280 000 Ft