64. aukció
Váli Dezső (1942-) Enteriőr a századfordulón - A/1986/25
176

Váli Dezső (1942-)

Enteriőr a századfordulón - A/1986/25

Olaj, farost, 53x37 cm
Jelezve jobbra lent: 1980 Váli D * 77. * 86*. Jelezve hátoldalon: A/86/25
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA ¦ PROVENANCE:

¦ Korábban Németh Lajos művészettörténész tulajdonában