20. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Enteriőr
137

Kádár Béla (1877-1956)

Enteriőr

Olaj, karton, 65x52,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft