51. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Enyelgés
144

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Enyelgés

Olaj, fa, 41x32 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 312.
‣ in.: Mőbius Izabella: Deák Ebner L ajos (1850-1934). A Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 66. Budapest, 1940.

Aukcionálva és r