19. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Enyelgés (Spanyol jelenet)
160

Batthyány Gyula (1887-1959)

Enyelgés (Spanyol jelenet)

Olaj, karton, 46,5x67 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft