9. aukció
Molnár József (1821-1899) Enyelgés
182

Molnár József (1821-1899)

Enyelgés

Olaj, fa, 58x37 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft