4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Drégely László (1932-1990) Epicentrum
79

Drégely László (1932-1990)

Epicentrum

Olaj, kréta, vászon farostra kasírozva, 5 x 36 x 27 cm
Jelezve hátoldalon: Drégely Epicentrum
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Drégely László festőművész kiállítása, Tata, Vár, 1977. április 17. – május 13.

¦ Az idő fogságában. Drégely László kiállítása. Vasváry Ház. Pécs, 2010. november 18. – december 18.

¦ Drégely László: Egy festő álmai. Edition Roetzer, 1983, kat. 53.

¦ Wehner Tibor: Drégely – Szárnyas idő. Glória, Budapest, 2007, 195. szám