7. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Építkezés, 1928
144

Szőnyi István (1894-1960)

Építkezés, 1928

Olaj, vászon, 74x95 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1928
Kikiáltási ár: 800 000 Ft