73. őszi aukció
Gábor Jenő 73. aukció
11

Gábor Jenő (1893-1968)

Építkezésen

Olaj, vászon, kartonon, 50 x 39,5 cm
Jelezve balra lent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 3 000 000 Ft