54. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Építőmunkás, 1941
215

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Építőmunkás, 1941

Olaj, papír kartonon, 62,5x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 41
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia :
‣ korábban dr. Bazsó Emma tulajdonában (1977)
‣ Bortnyik Sándor kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1969. március–április, katalógus: 57.
‣ Bortnyik Sándor emlékkiállítása. Magyar Nemze