28. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Építőmunkás, 1941
113

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Építőmunkás, 1941

Olaj, papír katonon, 62x43 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 41
Kikiáltási ár: 320 000 Ft