31. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Equilibre Dinamique II. 1991
123

Konok Tamás (1930-2020)

Equilibre Dinamique II. 1991

Akril, vászon, 80x80 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1991/91
Kikiáltási ár: 600 000 Ft