21. aukció
Krizsán János (1866-1948) Erdei csend, 1933
114

Krizsán János (1866-1948)

Erdei csend, 1933

Olaj, vászon, 70,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J. 933
Kikiáltási ár: 180 000 Ft