5. aukció
Keleti Gusztáv (1834-1902) Erdei tisztás, 1895
72

Keleti Gusztáv (1834-1902)

Erdei tisztás, 1895

Olaj, vászon, 68x102,5 cm
Jelezve balra lent: GK 95
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft