Erdei út, 1910 körül
Olaj, vászon, 79x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
OEUVRE-JEGYZÉK:
•5.7.1. In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest–Párizs, Makláry Artworks, 2006.