6. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Erdei út, 1911
18

Pór Bertalan (1880-1964)

Erdei út, 1911

Olaj, vászon, 73x60 cm
Jelezve balra lent: Pór 1911.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Kiállítva: Pór Bertalan gyűjteményes kiállítása, Könyves Kálmán Szalon, 1911., 17. tétel