42. Aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Erdei út, 1912
76

Pór Bertalan (1880-1964)

Erdei út, 1912

Olaj, vászon papírlemezen, 44,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Pór 1912
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft