52. aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Erdei út
67

Jeges Ernő (1898-1956)

Erdei út

Olaj, vászon, 65,5x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 950 000 Ft