64. aukció
Harmos Károly 1879-1956 Erdei út
83

Harmos Károly 1879-1956

Erdei út

Akvarell, papír, 38x33 cm
Jelezve jobbra lent: Harmos
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft