29. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Erdei út (Erdő, Erdőrészlet, Fasor, Tájkép fával)
121

Márffy Ödön (1878-1959)

Erdei út (Erdő, Erdőrészlet, Fasor, Tájkép fával)

Olaj, vászon, 61x75 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Márffy Ödönné örököseiKIÁLLÍTVA:-Neuzeitliche Ungarische Ausstellung. Norishalle am Marientorgraben, Nürnberg, 1929. február 23 – április 14., „Dans le bois”;-[feltehetően]: Márffy Ödön gyűjteményes kiá

32

Márffy Ödön (1878-1959)

Krizantémok

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
65

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
92

Márffy Ödön (1878-1959)

Feketeruhás nő, 1907

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
169

Márffy Ödön (1878-1959)

Zebegényi táj

Kikiáltási ár: 280 000 Ft