34. aukció
Váli Dezső (1942-) Érdekes műterem, 2006
45

Váli Dezső (1942-)

Érdekes műterem, 2006

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve hátoldalon: A/06/10, Jelezve jobbra lent: Váli D. 06
Kikiáltási ár: 600 000 Ft