73. őszi aukció
Páll Lajos tájkép
176

Páll Lajos (1938 - 2012)

Erdélyi táj, 1998

Olaj, farost, 60 x 45 cm
Jelezve balra lent: Páll L 1998
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft