30. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Erdészlak
195

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Erdészlak

Olaj, karton, 47,5x67 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft