39. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Erdő, 1910-es évek eleje
168

Kernstok Károly (1873-1940)

Erdő, 1910-es évek eleje

Olaj, vászon, 75,5x93 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok K.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft