22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Erdő belseje
138

Erdő belseje

Olaj, vászon, 25x34 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

BÁV 86. aukció, 186. tétel