15. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Erdő mélyén, 1861
38

Telepy Károly (1828-1906)

Erdő mélyén, 1861

Olaj, vászon, 28x51 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1861
Kikiáltási ár: 650 000 Ft