4. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Erdő mélyén
58

Ligeti Antal (1823-1890)

Erdő mélyén

Olaj, vászon, kartonon, 41,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. (h.tk)
Kikiáltási ár: 390 000 Ft

152

Ligeti Antal (1823-1890)

Olasz táj, 1873

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft