53. aukció
Paál László tájkép
187

Paál László (1846-1879)

Erdő napsütésben, 1872 körül

Olaj, vászon, 63x93 cm
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Bényi László tulajdonában
Reprodukálva:‣ Bényi László: Paál László. Corvina Kiadó, Budapest, 1977. 36. kép‣ Bényi László: Paál László 1846-1879. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1983. 151. kép