27. aukció
Paál László Barbizon tájképfestészet
209

Paál László (1846-1879)

Erdő napsütésben, 1872 körül

Olaj, vászon, 63x90 cm
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-korábban Bényi László tulajdonábanREPRODUKÁLVA:-Bényi László: Paál László. Corvina Kiadó, Budapest, 1977. 36. kép-Bényi László: Paál László 1846–1879. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1983, 151. kép