66. aukció (2021. június)
Paál László tájkép paysage intime
145

Paál László (1846-1879)

Erdő széle, 1873 körül

Olaj, fa, 60 x 39,5 cm
Jelezve balra lent: L. de Paál
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 45 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 56. aukció, 206. tétel (1981. december)