68. Aukció
Lakatos Artúr (1880-1968) Erdő széle, 1928
135

Lakatos Artúr (1880-1968)

Erdő széle, 1928

Olaj, vászon, 53,5 x 70,5 cm
Jelezve balra lent: Lakatos Artúr Komló 1928
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft