4. aukció
Olejnik Janka (1887-1954) Erdő szélén, 1924
44

Olejnik Janka (1887-1954)

Erdő szélén, 1924

Olaj, farost, 55x46 cm
Jelezve jobbra lent: Olejnik 1924
Kikiáltási ár: 120 000 Ft