5. aukció
Holló László (1887-1976) Erdő szélén, 1925
162

Holló László (1887-1976)

Erdő szélén, 1925

Olaj, vászon, 76x55 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 1925
Kikiáltási ár: 150 000 Ft