28. aukció
Thorma János (1870-1937) Erdőben, 1906 körül
145

Thorma János (1870-1937)

Erdőben, 1906 körül

Olaj, vászon, 96,5x141 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft