72. Tavaszi aukció
Pór Bertalan tájkép
80

Pór Bertalan (1880-1964)

Erdőben, 1911

Olaj, vászon, 25 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Pór 1911.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft