53. aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Erdőben
183

Erdélyi Béla (1891-1955)

Erdőben

Olaj, vászon, 63x50 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft