15. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Erdőben sétáló gyerekek
138

Glatz Oszkár (1872-1958)

Erdőben sétáló gyerekek

Olaj, vászon, 67x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft