32. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Erdőben
102

Kernstok Károly (1873-1940)

Erdőben

Olaj, vászon, 69x43 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 380 000 Ft