A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kernstok Károly (1873-1940) Erdőrészlet, 1910 körül
105

Kernstok Károly (1873-1940)

Erdőrészlet, 1910 körül

Olaj, vászon, 65,5x88 cm