34. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Erdőrészlet, 1918
53

Kádár Géza (1878-1952)

Erdőrészlet, 1918

Olaj, fa, 57,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1918
Kikiáltási ár: 700 000 Ft