21. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Erdőrészlet, 1920
27

Uitz Béla (1887-1972)

Erdőrészlet, 1920

Diófapác, akvarell, tus, karton, 53,5x48 cm
Jelezve középen lent: Uitz B 920 Hietzenberg
Kikiáltási ár: 500 000 Ft