9. aukció
Paál Albert (1895-1968) Erdőrészlet, 1926
129

Paál Albert (1895-1968)

Erdőrészlet, 1926

Olaj, vászon, 100x110 cm
Jelezve balra lent: Paál 926
Kikiáltási ár: 350 000 Ft