33. aukció
Basch Andor (1885-1944) Erdőrészlet, 1935
31

Basch Andor (1885-1944)

Erdőrészlet, 1935

Olaj, vászon, 80x64 cm
Jelezve balra lent: Basch 35
Kikiáltási ár: 420 000 Ft