27. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Erdőrészlet szekérrel
41

Erdőrészlet szekérrel

Olaj, vászon, 100x75 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft