46. aukció
Paál László Barbizon tájkép
43

Paál László (1846-1879)

Erdőrészlet sziklákkal, 1876

Olaj, vászon, 61 x 81,5 cm
Jelezve balra lent: L de Paál 876
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 50 000 000 Ft