A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Paál László Barbizon erdő
27

Paál László (1846-1879)

Erdőrészlet sziklákkal, 1876

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve balra lent: L de Paál 76