10. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Erdőrészlet
80

Berény Róbert (1887-1953)

Erdőrészlet

Olaj, vászon, 50x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 480 000 Ft