23. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Erdőszéle
212

Schéner Mihály (1923-2009)

Erdőszéle

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Schéner M.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft