48. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Erdőszéle
195

Erdőszéle

olaj, vászon, 75x60,5
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft