21. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Erkélyen
91

Medveczky Jenő (1902-1969)

Erkélyen

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 420 000 Ft